BILŽU GALERIJĀ SKARBĀ 2021.GADA VASARA PANDĒMIJAS VARĀ


“Lai saprastu, ko nozīmē nomirt no Covid – paņemiet polietilēna maisiņu, uzvelciet to galvā, izduriet trīs caurumus un pamēģiniet padzīvot tā nedēļu, tad jūs uzzināsiet, kā ir justies un mirt no Covid – lēnām un briesmīgi noslāpt”, TV24 raidījumā Kārtības rullis skarbi par saslimšanu ar Covid saka ārsts Māris Rēvalds, Veselības centrs 4 valdes priekšsēdētājs.Rēvalds pārliecināts, ka par Covid sekām ir jārāda un jāstāsta tieši tik skarbi, lai sabiedrība saprastu, ko cilvēkiem nodara šis vīruss. Vīruss ar ļoti augsto nāves procentu un milzīgajām komplikācijām.


Veselības centra 4 valdes priekšsēdētājs MĀRIS RĒVALDS ir radījis Latvijā lielāko privātās medicīnas impēriju un viņa vārds tagad lasāms Latvijas miljonāru sarakstā. Rēvaldam ir 60 gadi. Savu karjeru viņš sācis, kā jaunais lauku ārsts Skujenes un Zaubes pagastos Cēsu rajonā, kas tagad ir Amatas novads.


FOTOGALERIJAS NOSLĒGUMĀ RĒVALDA DZĪVES MIRKĻI


To nezināmo seku apjoms, ko tikai tagad mēs sākam apjaust. “Cik būs to cilvēku – invalīdu, kas pēc smagiem plaušu karsoņiem būs pazaudējuši plaušu audus, kas nozīmē, ka plaušas ir, bet tās nefunkcionē.

Tie visi cilvēki būs invalīdi un tas ir briesmīgi.

Viņi nebūs ne strādnieki, ne darbinieki, ne normāli cilvēki savās ģimenēs.

Tas ir emocionālāk jārāda, jo ir sabiedrības daļa, kas neuztver faktus”, savu sašutumu raidījumā pauž Rēvalds. Protams, ka dakteris skarbā veidā aicina visu sabiedrību vakcinēties!