Ne -Yo šovā "Dancing With The Star" uzstājas ar Latvijā remiksētu gabalu
VIDEO! Amerikāņu reperis un dziedātājs Ne - Yo šovā "Dancing With The Star" uzstājies ar šobrīd populāro dziesmu "Let Me Love You", kuras remiks tapis Latvijā.
Published: , Comments: 0
Pirms kāda laika Matthew Nagle & [Ex] da Bass izveidoja remiksu dziedātāja Ne -Yo dziesmai Let Me Love You.
"Vēl arvien tam nespējam noticēt. Ne-Yo pamanīja mūsu remiksu viņa hītam Let Me Love You uz vēlējās to izmantot savā šovā! Viss šajā video dzirdamais ir veidots Latvijā speciāli šim Ne-Yo priekšnesumam," tā [Ex] da Bass.
.
Add Comment
Breaking news
Producents Juris Millers - 48 reizes laimīgs! Izcilā aktiera Jāņa Skaņa 75 gadu benefice Skroderdienas Silmačos - FOTO (3)
Mūs pametis izcilais latviešu teātra un kino aktieris, TV zvaigzne - raidījuma "Kas Te? Es Te!" vadītājs Enriko Avots (29)
Pēkšņi pametis savu mīļo Daci, savu mīļo Meldru un visu latviešu tautu. ATVADU FOTO. Leģendārais mūziķis Džonijs Salamanders jeb Jānis Gūža (70)
Latviešu tauta boikotēs! Nožēlojami pretīgi. Ukrainā nogalina māmiņas, bērnus, ģimenes, bet Gunārs Ķirsons krievijas valsts valodā lepojas (53)
Latvijā sēro. Pāragri mūžībā devies Latvijas Hokeja izlases Pasaules čempionātu ilggadējais un kaislīgākais fans Andris Krusts (3)
lmss.lv