"Es uzskatu, ka, ja es sevi ierobežoju, tad tas ir labs rezultāts. Es esmu malacis un es sevi slavēju," stāsta intervijas varone.

"Ja es nevarēju noturēties un un apēdu par 5 ogām vairāk, es sevi ļoti rāju," tā ar anoreksiju smagi slimā sieviete.