Šerila Koula un Will.i.am pēc smaga darba Losandželosas ierakstu studijā devās mājup, kad negaidot Will.i.am vadītais kadiljaks ietriecās ceļa malā novietotā automašīnā.

Koulai palīdzība tika sniegta notikuma vietā, bet Will.i.am ar asiņojošu degunu tika nogādāts klīnikā „Cedars-Sinai” sīkākai izmeklēšanai.

Gan Koula, gan arī Will.i.am ar tvitera starpniecību mierina fanus, rakstot, ka nevienam no viņiem nekas nekaiš.

„Neuztraucieties – man un Will.i.am viss ir kārtībā, apsolu,” vēsta Koulas ieraksts tviterī.

„Autoavārijas nav foršas... Priecājos, ka ar mani viss ir kārtībā,” tviterī ierakstījis Will.i.am.